BEL AĞRISIYLA NASIL BAŞA ÇIKABİLİRSİNİZ?Bel, sırt ya da boyun ağrınız mı var? Öyleyse bilmeniz gerekenler  “Bel Ağrısıyla Nasıl Başa Çıkabilirsiniz?” kitabında yer alıyor. 


Bel, sırt ya da boyun ağrısıyla ilgili detaylı bilgi veren Jeffrey N. Katz ve Gloria Parkinson tarafından yazılan “Bel Ağrısıyla Nasıl Başa Çıkabilirsiniz?” kitabı, ağrının tanımından neden oluştuğuna, tedavi seçeneklerinden yapılması gereken egzersizlere kadar detaylı bilgi veriyor. 


Bu konuda ne yapmak gerektiğini ile ilgili bu yetkin ve kapsamlı kılavuz, kendisi de bel ağrısı çekmiş bir Harvard doktoru tarafından kaleme alındı. Bu kitap sorununuzun gerçek nedenini ve onu tedavi etmenin en etkili yolunu bulmada size yardımcı olacak. 


Kitapta şu soruların yanıtlarını bulacaksınız: Bel ağrınıza yol açan nedenler konusunda nasıl doğru bir teşhis alabilirsiniz
Bel, sırt ve boyun ağrılarınız için en etkili bir tedavi nasıl düzenlenebilir? Hangi tamamlayıcı terapiler söz konusu olabilir?  Egzersiz, masaj ve yoga yardımıyla ağrılarınızı nasıl kontrol altına alabilirsiniz?  Ameliyattan kaçınmanın, yeniden sakatlanmayı önlemenin ve sırtınızı ömür boyu güçlendirmenin yolları nelerdir?

ÇEKİLİŞ BAŞLIYOR! 


Çekilişe katılmak için yapmanız gerekenler: 


– Blogu izlemeye almak 


– Facebook sayfamı beğenmek 


– Bu yazının altına yorum yazmak


Adsız yorumlar dikkate alınmayacak. Adınızı ve mail adresinizi yazarsanız memnun olurum.


3 Eylül Pazartesi günü saat 23:00’a kadar yorum bırakabilirsiniz. Çekiliş sonucu 4 Eylül Salı sabahı buradan duyurulacaktır.


Çekilişi Arda Yiğit kazandı.. Adresini ilettiğinde kitabı göndereceğim. 


Şunları da beğenebilirsiniz:

13 yorum

  1. Bir çok insanın çeşitli nedenlerle yaşadığı sorun, bel ağrısı. Bu kitap ile faydalı bilgiler öğrenebileceğime inanıyorum.

  2. Herkese merhabalar..Öncelikle Gülabi ÇORAKPINAR'a geçmiş olsun dileğimi iletmek isterim…DÜz yolda yürümeye,koşmadan,engeller ile uşraşmadan yaşamaya elverişli olmayan anatomimiz nedeni ile bu hastalıklar doğal oluyor..Umarım benimde yaşadığım ağrılara ışık tutan bir kitaptır..

    Herkese başarılar dilerim…

  3. Mehtap Yenilmez geçmek bilmeyen boyun ağrılarım var.Umarım bu kitap bana faydalı olur.sevgiler.

  4. Ben sultan annemin ağrılarına fazlasıyla ışık tutacağına eminim.bu kitabı okumayı çok isterim.

  5. Derya esen çalışma şartlarından dolayı sırtımda ve belimde ağrılar başladı. bu kitapta bana uygun bilgiler bulacağıma inanıyorum.

  6. Arda Yiğit Anlaşılan herkesin benim gibi bel ve boyun ağrıları var.Eminim bu kitap bizim için çok faydalı olacaktır.Herkese geçmiş olsun arkadaşlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir